En Uygun Eğitim Kredisi Veren Bankalar 2018

En uygun Eğitim kredisi veren bankalar

Eğitim harcamalarının her geçen gün arttığı günümüzde bankaların müşterilerine sunduğu uygun faizli eğitim kredilerinin faiz oranları buradan sizlere açıklamak istiyoruz. İşte 2017 yılının sonu ile 2018 yılının başlarında bankaların sunduğu eğitim kredisi faiz oranları.

Ziraat Bankası Eğitim Kredisi

Kredi paketi adı altında sunduğu eğitim kredisinin güncel faiz oranı % 1.29 olarak dikkat çekmektedir. Son zamanlarda düşen faiz oranları ile birlikte müşterilerine uygun faiz oranları ile kredi sunan Ziraat bankası eğitim kredisinde de en uygun faiz oranı ile dikkat çeken banka olma başarısı gösteriyor.

ICBC Turkey Eğitim kredisi

Birçok kişinin ismini bile bilmediği ICBC bankası eğitim kredisinde müşterilerine uygun faiz oranları ile destek veren bankaların başında gelmektedir. Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunduğu % 1.29 faiz oranı ile aynı oranda kredi sunan bankadan kredi almak için bankanın internet şubesini veya herhangi bir şubesini kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halk Bankası Eğitim Kredisi

Halk bankası da müşterilerine en uygun faiz oranları ile eğitim kredisi veren bankaların başında gelmektedir. Özellikle ihtiyaç kredisi faiz oranları ile yanı oranda müşterilerine faiz oranı sunan Halk bankası % 1.30 faiz oranı ile müşterilerine eğitim kredisi sunan bankalar arasında gelmektedir. Ziraat Bankası’nın sunduğu faiz oranın %0.01 üzerinde kredi veren Halk Bankası şu an için en uygun eğitim kredisi sunan bankalar arasında yer almaktadır.

Vakıfbank Eğitim Kredisi

Devlet bankaları arasında biraz daha yüksek oranlardan eğitim kredisi sunan Vakıfbank’ın sunduğu faiz oranı ise % 1.35 oranı ile dikkat çekmektedir. Ancak Vakıfbank maaş müşterisi olan kişilerin bu eğitim kredisinden daha düşük faiz oranları ile yararlanma şansı bulunmaktadır. Bunun için bankanın herhangi bir şubesine giderek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.