Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Gelir Belgesiz kredi veren bankalar

Bankaların müşterilerine kredi imkanı sunarken talep ettiği bazı belgeler bulunmaktadır. Özellikle de gelir belgesi veya kefil isteyen bankaların aksine sizlerden herhangi bir belge talep etmeden kredi veren bankaların hangileri olduğu konusunda merak ettiğiniz detayları buradan açıklamak istiyoruz. İşte uzun zamandır merak edilen Gellir Belgesiz kredi veren bankalar hangileri sorusunun cevabını.

Enpara

İhtiyaç kredisi çekeceğiniz zamanlarda sizlerden gelir belgesi ve kefil istemeyen bankaların başında Enpara gelmektedir. Özellikle şubesi olmamasına rağmen milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Enpara herhangi bir belge talep etmeden 30 Bin TL’ye kadar anında kredi imkanı sunmaktadır.

CEPTETEB

Kefil veya Gelir belgesi istemeyen bir diğer bankada CEPTETEB’tir. Özellikle online olarak hizmetlerini her geçen iyileştiren bu bankada müşterilerinden veya yeni müşterilerinden herhangi bir belge talep etmeden kredi imkanı sunmaktadır.

ING BANK

ING Bank’ın son yıllarda yaptığı atılımlar oldukça dikkat çekmektedir. Özellikle de müşterilerine sunduğu düşük faiz oranları ile dikkatleri üzerine çeken ING Bank’ta müşterilerinden herhangi bir belge talep etmemektedir. Ancak bu durumun her müşterisi için söz konusu olmadığını belirtmek istiyoruz.  kredi sicil notuna göre sizlerden ek bir belge talebinde bulunmayacak olan banka gerekli gördüğü durumlarda sizlerden belge talep etmektedir.

Odeabank

Ülkemizde faaliyetlerine yakın zamanda başlayan Odeabank’ta kredi başvurusunda müşterilerinden herhangi bir belge veya kefil talebinde bulunmamaktadır. Özellikle de kendi müşterilerine anında kredi imkanı sunan bankadan kredi çekmek isteyen yeni müşterilerin de anında kredi imkanından yararlanma şansları bulunmaktadır.  ING Bank gibi bu bankada gerekli gördüğü durumlarda müşterilerinden gelir belgesi ve kefil talebinde bulunmaktadır.

ÖNEMLİ: Bankaların sizlere kredi verirken gelir belgesi veya kefil talebinde bulunmamasının en önemli nedenleri arasında sizlerin kredi sicil notları gelmektedir. Özellikle kredi sicil notu yüksek olan kişiler kısa süre içerisinde başvuruda bulundukları bankadan kredi çekme imkanları bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.